Cita

    V září 2012 nám do smečky přibyla fenečka Cita (1,5-2 roky). Citunka byla zachráněná z otřesných podmínek množírny naháčů. A jelikož výjimka potvrzuje pravidlo, jako jediná z celé ,,smečky" měla srst. Jak k ní přišla, nikdo neví :) Navíc je hnědě žíhaná, takže podle několika ohlasů vypadá, jako malý pittbullek :) Holčičku zachránila organizace Cibela o.s. a dočasně se o ni postarala depozitářka Petra Schwarz. Patří jim velké díky, bez nich bych tu malou poděsku neměla :) Byla to láska na první pohled a přesto, že se mi od nikoho z rodiny nedostalo pochopení, nelituji toho rozhodnutí!

    Nejdřív jsem měla doma malou hromádku neštěstí, která nic neznala a všeho se bála. Velmi rychle se ale sžila s Májou a s její pomocí začala poznávat svět. Citule je chytrá (až vyčůraná), strašně učenlivá a největší zlatíčko! Pokud jsem si někdy říkala, jak by měla vypadat Májina budoucí parťačka, Cíťa splnila všechny představy. Je to mazlinka, která si mě všude hlídá, všechno se učí hrozně rychle, je podobně praštěná jako Mája a dělá všechno, co mi na očích vidí :) Rozhodně máme tedy velké plány a ambice, protože mrně na to má! V budoucnu se pokusíme o ZOPky, vyzkoušíme agility a coursing (protože světe div se, ale ten prcek lítá snad ještě rychleji a zapáleněji, než Mája) a doma pro radost se učíme triky s klikrem. 

    Mája a Citinka se rozhodně hledaly, až se našly. Spí spolu v pelíšku, jedí vedle sebe z misek, vydrží si hodiny spolu hrát... 

    Jsou to moje lásky a už si nedokážu představit, že bych neměla obě!!!